Змінилися вимоги до аптек і приміщень, які використовуються в аптеках з метою виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів. Зокрема обсяг вимог до конструкцій приміщень та їх обладнання засобами сигналізації  суттєво зменшився.

Окрім того, вимоги до місць концентрації відкритого типу, які використовуються для здійснення господарської діяльності, пов’язаної з культивуванням нарковмісних рослин, не поширюються на зберігання та знищення рослин роду коноплі для промислових цілей за умови використання насіння, зібраного із сортів рослин, у висушеній соломі яких уміст тетрагідроканнабінолу не перевищував 0,08%. Аналогічний виняток стосується місць концентрації відкритого типу, які використовуються для здійснення господарської діяльності, пов’язаної зі зберіганням і знищенням нарковмісних рослин, та ангарів (складських приміщень), які використовуються для здійснення господарської діяльності, пов’язаної зі зберіганням рослин, уключених у Перелік наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затверджений постановою КМУ від 06.05.2000 р. № 770.

Наказ МВС «Про внесення змін до Вимог до об’єктів і приміщень, призначених для здійснення діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів та зберігання вилучених з незаконного обігу таких засобів і речовин» від 28.10.2013 р. № 1026.
Набирає чинності з дня офіційного опублікування

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»