МОН України нагадало, що роботодавець не має права відправляти співробітника в неоплачувану відпустку без його згоди. Скористатися відпусткою без збереження заробітної плати — право працівника, яке він може реалізувати тільки за власним бажанням.

При цьому фахівці відомства наголосили, що особи, винні в порушенні законодавства про відпустки (зокрема ті, хто відправляють працівників у неоплачувану відпустку без їх згоди), нестимуть відповідальність згідно із законодавством.

Нагадаємо: за порушення вимог законодавства про працю передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від 510 до 1700 грн.

Окрім того, грубе порушення законодавства про працю (яким може бути й примусове відправлення працівника у відпустку без збереження зарплати) карається штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, або виправними роботами на строк до 2 років.

Ті самі дії, учинені щодо неповнолітнього, вагітної жінки чи матері, яка має дитину віком до 14 років або дитину-інваліда, караються штрафом від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 5 років, або виправними роботами на строк до 2 років, або арештом на строк до 6 місяців.

Лист МОН України від 23.08.2013 р. № 1/11-13346

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»