У розрахунку коригування вказуються дата складання та порядковий номер податкової накладної, складеної за щоденними підсумками операцій, до якої складається такий розрахунок коригування.

У табличній частині такого розрахунку коригування, зокрема, у розділі Б, зазначаються:

  • у графі 1 — номер рядка податкової накладної, що коригується;
  • у графі 2 — причина коригування (наприклад: повернення товарів);
  • у графі 3 — група товару, який повертається;
  • графа 9 та графа 10 залишаються незаповненими.
  • у графі 13 указується обсяг товару, поверненого покупцем (без ПДВ). У цьому випадку такий показник зазначається зі знаком «-».

Залежно від того, як обкладалася ПДВ така операція (за основною ставкою, ставкою 7% або звільнялася від обкладення ПДВ), у розрахунку коригування вказується код ставки та заповнюється відповідна графа розділу А розрахунку коригування.

Водночас оскільки під час складання податкової накладної за щоденними підсумками операцій інформація щодо одиниці виміру товару/послуги (умовного постачання), коду, кількості (об’єму, обсягу) та ціни постачання одиниці товару не зазначається, то й під час складання розрахунку коригування до такої податкової накладної така інформація не вказується. Тобто показники, які не заповнювалися в податковій накладній, складеній за щоденними підсумками операцій, у розрахунку коригування заповненню також не підлягають.

Це роз’яснення було опубліковане в підкатегорії 101.16 системи «ЗІР».

 

 

 

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»