Державний центр зайнятості (далі — ДЦЗ) посилив контроль за виплатою допомоги по безробіттю. Відбуватиметься це за допомогою «гарячої» лінії ДЦЗ.

Відтепер фахівці не тільки надаватимуть консультації щодо прав і можливостей пошукачів роботи, а ще й збиратимуть інформацію щодо стану виплат допомоги по безробіттю. Це покликано посилити контроль за цим процесом.

Такий крок — вимушений, оскільки до ДЦЗ із регіонів надходять скарги, пов’язані з фінансуванням і виплатою допомог по безробіттю. Запровадження такого інтерактивного спілкування дозволить не тільки поліпшити соціальний захист найбільш незахищених громадян, а й оперативно вирішувати наявні проблеми з виплатами, якщо вони десь виникатимуть із вини працівників місцевих центрів зайнятості.

Повідомити про проблеми з виплатами допомоги по безробіттю можна у робочі дні з 9:00 до 18:00 за тел.: 0-800-50-50-60. Крім того, у будь-який час можна залишити повідомлення на інформаційному порталі Державного центру зайнятості http://www.dcz.gov.ua. Усі звернення щодо проблем із виплатою допомоги по безробіттю збиратимуться в єдину базу для формування поіменного списку тих, у кого виникли проблеми з одержанням такої допомоги.

Окрім того, розроблено графік візитів у регіони фахівців ДЦЗ для моніторингу реальної ситуації та реагування в режимі онлайн на гострі питання, які сьогодні виникають у населення.

За інформацією офіційного веб-сайту Федерації професійних спілок України

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»