Депутати відхилили проект постанови № 6776-Д-П «Про скасування рішення Верховної Ради про прийняття в цілому, як закону, законопроекту № 6776-д «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2018 році», який було зареєстровано в Парламенті 8 грудня народним депутатом Юрієм Левченком.

Тепер Закон про внесення змін до Податкового кодексу (проект № 6776-д) повинен підписати Голова Верховної Ради, після чого законодавчий акт буде направлено на підпис Президенту й опубліковано.

Нагадаємо: Закон був прийнятий 7 грудня та передбачає підвищення акцизу, ставок екологічного податку; безмитні посилки, якщо їх не більше трьох по 150 євро кожна; безмитне ввезення товарів через аеропорти на 1000 євро, при в'їзді через інші пункти пропуску обмеження — 500 євро і 50 кг ваги тощо.

Крім того, з 1 січня 2018 року передбачено: звільнення від ПДВ й акцизу операцій з імпорту електромобілів, а з 1 березня — скасування відшкодування ПДВ при експорті сої, рапсу та соняшника.

 

 

 

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»