У разі внесення змін у дані, що вказуються в довідці за формою № 34-ОПП (найменування (прізвище, ім’я, по батькові), місцезнаходження (місце проживання) платника податків, керівника, контролюючого органу, у якому платник податків перебуває на обліку, тощо), довідка за формою № 34-ОПП підлягає заміні в контролюючому органі (п. 9.4 Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Мінфіну України від 09.12.2011 р. № 1588).

Для отримання нової довідки платник податків подає до контролюючого органу за основним місцем обліку звернення із зазначенням причин заміни та доданою до нього старою довідкою. Контролюючий орган протягом 2-х робочих днів після такого звернення видає (надсилає) платнику податків нову довідку.

У такому самому порядку видається дублікат довідки замість зіпсованої чи втраченої або копія довідки. У разі втрати довідки нова довідка видається за заявою платника податків, у якій надаються пояснення та викладаються обставини втрати довідки чи до якої додані документи, що підтверджують факт втрати довідки.

Про видачу кожної довідки за формою № 34-ОПП робиться запис у журналі за формою № 14-ОПП, а відповідний запит зберігається в реєстраційній частині облікової справи платника податків.

 

 

 

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»