ДФС щоденно оприлюднює на власному офіційному веб-порталі дані з реєстру страхувальників про взяття на облік/зняття з обліку платника єдиного внеску.

Якщо платнику єдиного внеску та/чи застрахованій особі необхідна більш повна інформація з реєстру страхувальників про платника ЄСВ, аніж оприлюднена на офіційному веб-порталі ДФС, або необхідне документальне підтвердження даних реєстру страхувальників, то в такому разі платник єдиного внеску та/чи застрахована особа може отримати витяг із реєстру страхувальників.

Запит про отримання витягу з реєстру страхувальників (за ф. № 1-ЗРС) подається в один із таких способів:

  • особисто платником єдиного внеску та/або застрахованою особою чи вповноваженою на це особою до територіального органу ДФС;
  • надсилається поштою;
  • в електронній формі засобами електронного зв’язку.

Своєю чергою, запит може бути поданий як до контролюючого органу за основним місцем обліку платника єдиного внеску, так і до іншого контролюючого органу.

Витяг із реєстру страхувальників формується залежно від категорії платників та містить відомості з реєстру страхувальників, які є актуальними на дату формування витягу.

Якщо в реєстрі страхувальників відсутня інформація, то заявнику видається довідка з реєстру страхувальників (ф. № 1-ДРС).

Офіційний портал ДФС

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»