З яких причин виникає показник «другий ліміт» у витязі із системи електронного адміністрування ПДВ?

Відповідь на це запитання міститься в роз’ясненні з підкатегорії 101.17 системи «ЗІР».

Платник податку має право зареєструвати в порядку, визначеному абзацом 1 п. 200 примітки 1.9 ПКУ, тільки податкові накладні за звітні періоди, у яких виникло перевищення податкових зобов’язань, зазначених платником у поданих податкових деклараціях з урахуванням уточнюючих розрахунків до них, над сумою податку, що міститься в складених таким платником податкових накладних і розрахунках коригування до таких податкових накладних, зареєстрованих у ЄРПН (SПеревищ).

Після реєстрації таких податкових накладних у ЄРПН у СЕА ПДВ автоматично відбувається перерахунок показника SПеревищ за звітний період, у якому було складено таку податкову накладну, за результатами якого показник SПеревищ зменшується на суму податку, указану в зареєстрованій у ЄРПН податковій накладній/розрахунку коригування, та, відповідно, на таку суму податку збільшується значення показника SНаклВид. Зазначена інформація відображається у витязі із СЕА ПДВ.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»