Мінекономрозвитку запустило офіційний портал Програми ЄС із підтримки малого та середнього бізнесу в Україні (COSME).

Портал містить інформацію про можливості виходу на нові ринки й обміну досвідом із ЄС для вдосконалення внутрішніх бізнес-процесів.

Бюджет програми COSME до 2020 року — 2,3 млрд євро, а українські підприємці зможуть брати участь у проектах програми на загальну суму 900 млн євро.

COSME надає можливості:

  • вийти на ринок ЄС та ринки партнерів програми (через Європейську мережу підприємств — Europe Entreprise Network);
  • отримати легкий доступ до інформації щодо ведення підприємницької діяльності (через онлайн-портали Your Europe business portal, Trade helpdesk, European cluster collaboration platform);
  • пройти бізнес-стажування за кордоном на реальному підприємстві (обмін досвідом за допомогою програми «Еразмус» для молодих підприємців);
  • узяти участь у спеціальних конкурсах для органів державної влади, які формують і реалізують політику, з метою забезпечення кращого бізнес-клімату в країні.

Нагадаємо: Президент у березні підписав прийнятий Верховною Радою Закон «Про ратифікацію Угоди між Урядом України та Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014–2020)».

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»