Міндоходів оновило Порядок списання безнадійного податкового боргу платників податків (затверджено наказом від 10.10.2013 р. № 577).

Загалом цей норматив порівняно з Мінфінівським, затвердженим наказом від 14.12.2012 р. № 1329, не зазнав значних змін. Проте варто звернути увагу на таке. Відтепер у всіх випадках рішення про списання безнадійного податкового боргу складається у двох примірниках: перший — для платника податків, другий — для органу доходів і зборів.

Нагадаємо: раніше рішення про списання безнадійного податкового боргу складалося в трьох примірниках: перший — для платника податків, другий — для органу ДПС, третій — для іншого контролюючого органу (наприклад, суду). У разі, коли контролюючим органом був орган ДПС, рішення складалося у двох примірниках — для платника податків і органу державної податкової служби. Якщо до органу ДПС не надходило звернення від іншого контролюючого органу, рішення про списання безнадійного податкового боргу складалося в одному примірнику.

Наказ Міндоходів «Про затвердження Порядку списання безнадійного податкового боргу платників податків» від 10.10.2013 р. № 577.

Набирає чинності з дня офіційного опублікування.
Станом на 15.11.2013 р. не опублікований

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»