Державна казначейська служба України проінформувала на своєму сайті, що станом на 01.11.2017  залишок коштів, розміщених місцевими бюджетами й вищими та професійно-технічними навчальними закладами на вкладних (депозитних) рахунках у банках у 2017 році, становить 16 175,3 млн грн.

Однак звертає увагу учасників бюджетного процесу, що зазначені кошти повинні бути повернені на відповідні рахунки місцевих бюджетів та вищих і професійно-технічних навчальних закладів, відкриті в органах Державної казначейської служби, у строки, передбачені укладеними договорами про розміщення депозитних коштів, але не пізніше:

  • ніж за 10 днів до закінчення поточного бюджетного періоду за коштами місцевих бюджетів (п. 4 Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках, затвердженого постановою КМУ від 12.01.2011 р. № 6);
  • 20 грудня поточного бюджетного періоду за коштами вищих і професійно-технічних навчальних закладів (п. 3 Порядку розміщення вищими і професійно-технічними навчальними закладами на вкладних (депозитних) рахунках в установах банків державного сектору економіки тимчасово вільних бюджетних коштів, отриманих за надання платних послуг, затвердженого постановою КМУ від 26.08.2015 р. № 657).
Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»