Неподання чи несвоєчасне подання до контролюючих органів Звіту за формою № ЗВР-1 тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб суб’єкта господарювання відповідно до ст. 155 прим. 1 КУпАП.

Нагадаємо: ч. 1 ст. 155 прим. 1 КУпАП передбачено, що порушення встановленого законом порядку проведення розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг тягне за собою накладення штрафу на осіб, які здійснюють розрахункові операції, від 2-х до 5-ти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб — від 5-ти до 10-ти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, передбачені ч. 1 згаданої статті, учинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, тягнуть за собою накладення штрафу на осіб, які здійснюють розрахункові операції, від 5-ти до 10-ти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб — від 10-ти до 20-ти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Справи про адміністративні правопорушення, передбачені, зокрема, ст. 155 прим. 1 КУпАП, розглядають судді районних, районних у місті, міських або міськрайонних судів відповідно до ст. 221 КУпАП.

ГУ ДФС в Івано-Франківській області

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»