Нагадаємо: у березні 2017 року запрацював Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, затверджений постановою КМУ від 01.03.2017 р. № 130.

Одержувачами бюджетних коштів є юрособи та фізособи-підприємці, основною діяльністю яких є постачання с/г товарів, вироблених ними на власних або орендованих основних засобах, за умови, якщо питома вага вартості таких с/г товарів становить не менше 75% вартості всіх товарів, поставлених ними протягом попередніх 12-ти послідовних звітних податкових періодів сукупно.

Як повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку, КМУ ухвалив постанову, що передбачає зміни строків подання заявок підприємствами — виробниками с/г техніки й обладнання на включення в переліки техніки, вартість якої компенсуватиметься.

Строк подання заявок на включення до переліку в 2017 році подовжено до 17 листопада. У наступних роках заявки на включення до переліку подаватимуться до 31 жовтня.

Крім цього, тепер підприємства — виробники сільгосптехніки й обладнання будуть зобов’язані щороку підтверджувати відповідність техніки й обладнання встановленим критеріям. Постанова також визначає питому вагу витрат на оплату праці в складі собівартості продукції для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, у розмірі 8%.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»