Якщо в одному з місяців кварталу працівник не мав права на отримання податкової соціальної пільги, то в податковому розрахунку за ф. № 1ДФ заповнюють лише один рядок, у якому зазначають відповідну ознаку пільги.

Відповідно до п. 3.8 Порядку, заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (затверджений наказом Мінфіну від 13.01.2015 р. № 4, даліПорядок) у графі 8 «Ознака податкової соціальної пільги» відображається ознака податкової соціальної пільги згідно з довідником ознак податкових соціальних пільг, наведеним у додатку до цього Порядку.

Графа 8 заповнюється лише для фізичних осіб, які мали пільги щодо податку у звітному періоді згідно із законодавством за місцем отримання основного доходу. За відсутності у фізичної особи пільг у звітному періоді в графі 8 проставляється прочерк.

Під час заповнення графи 8 слід ураховувати ту ознаку пільги, яка відповідає нарахованому доходу. Допускається наявність декількох рядків з однією ознакою доходу тільки за наявності у фізичної особи декількох ознак пільг за такою ознакою доходу (наявність різних пільг у кожному з трьох місяців кварталу).

ДПІ у Шевченківському районі
ГУ ДФС у м. Києві

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»