За письмовою заявою роботодавця інспектори праці можуть проводити аналіз стану дотримання законодавства про працю та надавати рекомендації щодо його застосування. За результатами проведеного аналізу складається довідка. Це передбачено п. 31 Порядку здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою КМУ від 26.04.2017 р. № 295 (даліПорядок № 295).

Водночас Держпраці в листі від 16.08.2017 р. № 8453/4.1-ДП-17 наголосило: Порядком № 295 не передбачено застосування заходів впливу у зв’язку з порушенням законодавства про працю після проведення аналізу стану додержання законодавства про працю та складання довідки.

Заходи із притягнення до відповідальності винної в допущенні порушень посадової особи вживаються відповідно до п. 27 Порядку № 295 за наявності порушень вимог законодавства про працю, зафіксованих актом інспекційного відвідування або актом невиїзного інспектування, після розгляду зауважень об’єкта відвідування (у разі їх надходження) і проведення аналізу матеріалів інспекційного відвідування чи невиїзного інспектування.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»