Мінфін оновив форми:

  • Довідки про цільове використання легких та важких дистилятів, а також скрапленого газу та бутану, ізобутану як сировини у виробництві етилену;
  • Довідки про сплату суми акцизного податку, яка розрахована за ставками на готову продукцію (для алкогольних напоїв, для виробництва яких використовується спирт етиловий неденатурований);
  • Журналу обліку погашення податкових векселів.

Відповідні форми затверджені наказом від 21.08.2017 р. № 709, що покликаний замінити мінфінівський наказ від 17.02.2012 р. № 196.

Нагадаємо

1. Довідка векселедавця про цільове використання легких та важких дистилятів як сировини у виробництві етилену, погоджена представником податкового посту, встановленого на підприємстві, подається векселедержателю для погашення податкового векселя (пп.пп. 229.2.11 ПКУ; 229.3.13 ПКУ); копія довідки про цільове використання — контролюючому органу (пп. 229.3.13 ПКУ).

2. Довідка про сплату суми акцизного податку, яка розрахована за ставками на готову продукцію (для алкогольних напоїв, для виробництва яких використовується спирт етиловий неденатурований), є підставою для продажу марок акцизного податку вітчизняним виробникам алкогольних напоїв (п. 226.12 ПКУ).

3. Журнал обліку погашення податкових векселів веде векселедержатель (п. 8 Порядку випуску, обігу та погашення податкових векселів, авальованих банком (податкових розписок), які видаються до отримання або ввезення на митну територію України легких та важких дистилятів, а також скрапленого газу та бутану, ізобутану для використання як сировини для виробництва етилену, затвердженого постановою КМУ від 27.12.2010 р. № 1215).

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»