У разі переведення у зв’язку зі станом здоров’я на нижчеоплачувану роботу працівникам, які мають статус постраждалих унаслідок Чорнобильської катастрофи, виплачують різницю між попереднім заробітком і заробітком на новій роботі до встановлення інвалідності чи одужання, але не більш ніж рік. Ця гарантія передбачена Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 р. № 796-ХІІ.

Оплата при переведенні працівника на нижчеоплачувану роботу у випадках і розмірах, передбачених чинним законодавством, належить до фонду основної зарплати.

Водночас не є базою нарахування ЄСВ виплати в установленому розмірі особам, які постраждали від Чорнобильської катастрофи (окрім надбавок і доплат до тарифних ставок (окладів, посадових окладів)) у розмірах, передбачених законодавством, за роботу на територіях радіоактивного забруднення, оплата додаткових відпусток, що надаються чорнобильцям (п. 7 р. І Переліку № 1170).

Тож різниця між попереднім заробітком і заробітком на новій роботі до встановлення інвалідності чи одужання, але не більш ніж рік, громадянам, постраждалим унаслідок Чорнобильської катастрофи, є базою нарахування ЄСВ.

ІПК ДФС від 04.10.2017 р.
№ 2123/5/99-99-13-02-01-16/ІПК

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»