Розрахунок норми тривалості робочого часу на 2018 рік за календарем п’ятиденного робочого тижня з двома вихідними днями в суботу та неділю при однаковій тривалості часу роботи за день упродовж робочого тижня  та зменшенні тривалості роботи напередодні святкових та неробочих днів наводить офіційний журнал ДФС «Вісник. Офіційно про податки».

Роз’яснення надано головним спеціалістом сектора режимів праці, відпочинку та норм праці Департаменту заробітної плати та умов праці Мінсоцполітики України.

Нормальна тривалість робочого часу працівників не може перевищувати 40 годин на тиждень.

Підприємства й організації під час укладення колективного договору можуть установлювати меншу норму тривалості робочого часу, аніж передбачено у ч. 1 цієї статті. У разі встановлення меншої норми тривалості робочого часу слід зважати на те, що оплата праці у цьому випадку має провадитися за повною тарифною ставкою, повним окладом.

Згідно із ч. 3 ст. 67 КЗпП, у випадку коли святковий або неробочий день збігається з вихідним днем, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого.

Отже, за графіком п’ятиденного робочого тижня з вихідними днями у суботу та неділю у 2018 році має бути перенесено такі дні:

  • вихідний день у неділю, 7 січня — на понеділок, 8 січня;
  • вихідний день у неділю, 8 квітня — на понеділок, 9 квітня;
  • вихідний день у неділю, 27 травня — на понеділок, 28 травня;
  • вихідний день у неділю, 14 жовтня — на понеділок, 15 жовтня.
Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»