5 жовтня 2017 року на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики було розглянуто проект Закону «Про внесення змін до підрозділу 2 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування у Єдиному реєстрі податкових накладних» (реєстраційний № 7115 від 15.09.2017).

Нагадаємо: цим законопроектом пропонується повернутися до тестового режиму зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування у ЄРПН, тобто застосування процедур, визначених п. 201.16 ПКУ, пропонується застосовувати без фактичного зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН. Детальніше згаданий законопроект ми проаналізували в новині «Аналізуємо законопроект про повернення тестового режиму блокування ПН».

Тепер Комітет ВРУ з питань податкової та митної політики рекомендує Верховній Раді України прийняти цей законопроект за основу та в цілому як Закон України — див. повідомлення на офіційному веб-сайті Комітету.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»