Мінфін на своєму офіційному веб-сайті опублікував Проект Закону України «Про внесення змін до пункту 56 підрозділу 2 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо Тимчасового реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування» (далі — Проект).

Згідно з п. 56 підрозділу 2 р. ХХ ПКУ, до 1 лютого 2017 року ДФС формувала Тимчасовий реєстр заяв про повернення суми бюджетного відшкодування, поданих до 1 лютого 2016 року, за якими станом на 1 січня 2017 року суми ПДВ не були відшкодовані з бюджету (далі — Тимчасовий реєстр).

Тепер Мінфін вирішив доповнити цю норму зауваженнями щодо заяв, за якими станом на 01.02.2017 не завершені процедури адміністративного чи судового оскарження та які станом на 01.02.2017 не були внесені до Тимчасового реєстру.

Відповідно до Проекту, такі заяви про повернення суми бюджетного відшкодування ПДВ уноситимуться до Тимчасового реєстру після закінчення процедури оскарження.

Крім того, згідно з Проектом абз. 3 п. 56 підрозділу 2 р. ХХ ПКУ буде викладено в новій редакції:

«Відшкодування узгоджених сум ПДВ, зазначених у Тимчасовому реєстрі заяв про повернення суми бюджетного відшкодування, вказаних у цьому пункті, здійснюється у хронологічному порядку відповідно до черговості внесення до такого реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування».

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»