Порядок заповнення листка непрацездатності (далі — ЛН) визначає Інструкція про порядок заповнення листка непрацездатності, затверджена наказом МОЗ, Мінпраці, ФСС з ТВП, ФСС від НВ від 03.11.2004 р. № 532/274/136-ос/1406 (даліІнструкція 532).

Паспортна частина листка непрацездатності (прізвище, ім’я, по батькові, вік) заповнюється за даними документів застрахованої особи (паспорта чи іншого документа, який засвідчує особу непрацездатного), а місце роботи — зі слів непрацездатного.

Саме під час унесення в листок непрацездатності інформації про місце роботи найчастіше й трапляються помилки. Адже на бланку листка непрацездатності в графі «місце роботи» передбачено зазначати назву підприємства, установи, організації. Але з урахуванням вимог п. 3.1 Інструкції 532 має бути вказано не лише назву, а й місцезнаходження підприємства, установи, організації.

Тож для запобігання виправлень у листку непрацездатності або його повернення підприємством на дооформлення в лікувальний заклад застрахована особа повинна знати не лише правильну повну назву свого підприємства, установи, організації, але і його/її місцезнаходження (адресу), аби при заповненні листка непрацездатності надати медичному працівникові достовірну інформацію.

На такий момент звертає увагу Кіровоградське обласне відділення Фонду соцстраху України.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»