«До кінця 2013 року всі наявні заборгованості в бюджетній сфері будуть повністю погашені. Про це Президент України Віктор Янукович сказав під час спілкування з працівниками Запорізького обласного перинатального центру», — інформує прес-служба Президента України.

Нагадаємо: 12 листопада відбулася зустріч Президента із представниками Українського союзу промисловців та підприємців і Федерації профспілок України.

За наслідками такої зустрічі Президентом було дано доручення, зокрема, забезпечити вжиття за участю Генеральної прокуратури України невідкладних заходів щодо своєчасної оплати праці працівників і погашення заборгованості з виплати заробітної плати, взяти під особистий контроль здійснення цих заходів.

«Графік ліквідації заборгованості має затвердити особисто Прем’єр-міністр, про що він сказав на засіданні КМУ, з метою до 10 грудня погасити всі борги по соціальним виплатам», — повідомляє сайт Федерації профспілок України.

«Цілком зрозуміло, що за графіком ліквідації заборгованості, у першу чергу мають бути погашені борги перед людьми: насамперед, за лікарняними листками, виплати на поховання, за народження дитини, однак, ми сподіваємось, що потреби санаторно-курортних закладів також буде враховано, тому що вони виконують дуже важливу соціальну функцію з оздоровлення працівників та членів їх сімей і таким чином забезпечують реалізацію соціальних програм», — зауважив профспілковий керівник.
Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»