Мін’юст на своєму офіційному сайті почав публікувати прізвища реєстраторів і нотаріусів, яким анульовано чи обмежено доступ до державних реєстрів, із зазначенням строку такого обмеження. Як зауважила заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова, така практика сприятиме відкритості й прозорості діяльності міністерства, а також убезпечить людей від звернення до недобросовісних реєстраторів.

За її словами, наразі став доступним повний обсяг інформації, а саме — початок перевірки та результат по її закінченню. Заступник Міністра також додала, що рекомендацію публікувати дані про результати перевірок надала Мін’юсту Рада бізнес-омбудсмена у своєму системному звіті щодо протидії рейдерству. «Вони нам порадили публікувати інформацію про те, чим закінчується камеральна перевірка, щоб усі клієнти, які користуються послугами реєстратора, бачили, що його відключили», — зазначила Олена Сукманова.

Повний список реєстраторів і нотаріусів з інформацією про те, коли й на скільки їх відключили від реєстру чи повністю анулювали доступ, можна знайти за посиланням.

Заступник Міністра також наголосила: реєстратор надає публічні послуги, тому інформація про те, що той чи інший реєстратор не може їх надавати, також повинна бути публічною.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»