Путівка до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу видається безкоштовно лікувально-профілактичним закладом застрахованій особі згідно з висновком відбіркової комісії лікувального закладу, у якому вона перебуває на стаціонарному лікуванні, за наявності довідки страхувальника згідно з додатком 4 до Порядку отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженого постановою правління ФСС з ТВП від 25.02.2009 р. № 12 (далі Порядок № 12).

Із 1 серпня 2017 року Фонд соціального страхування України (далі — Фонд) як правонаступник Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності в повному обсязі здійснює, зокрема, надання соціальних послуг застрахованим особам і членам їх сімей.

У зв’язку із цим Кіровоградське обласне відділення Фонду надало зразок зміненої форми довідки страхувальника для отримання путівки до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу, яку необхідно використовувати в подальшій роботі.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»