За бажанням жінки після закінчення відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами їй надається відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку з виплатою за ці періоди допомоги відповідно до законодавства. Ця відпустка може бути використана повністю або частинами також батьком дитини, бабою, дідом або іншими родичами, які фактично доглядають за дитиною, або особою, котра усиновила чи взяла під опіку дитину, одним із прийомних батьків або батьків-вихователів.

Для оформлення відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку мати дитини чи особа, котра фактично доглядає за дитиною, має надати роботодавцю заяву про надання такої відпустки, копію свідоцтва про народження дитини (для підтвердження віку дитини). Особа, яка фактично доглядає за дитиною, крім зазначених документів, повинна надати довідку з місця роботи (служби, навчання) матері дитини про те, що остання стала до роботи до закінчення цієї відпустки, а також довідку органу праці та соціального захисту населення за місцем проживання матері про припинення їй виплати допомоги по догляду за дитиною (із зазначенням дати), якщо така допомога була призначена.

Надання відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку оформлюється наказом (розпорядженням) власника.

Водночас чинне законодавство не містить терміна «інші родичі, які фактично доглядають за дитиною».

У випадку працівниці, котра виявила бажання оформити відпустку для догляду за дитиною своєї племінниці, доцільно, крім зазначених вище документів, підтвердити той факт, що вона здійснює фактичний догляд за дитиною.

У разі надання працівником відповідних документів для оформлення відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку, підстав для відмови в наданні такої відпустки не вбачається.

На це звертає увагу Мінсоцполітики в листі від 25.08.2016 р. № 437/13/116-16.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»