15.09.2017 у Міністерстві фінансів відбулася прес-конференція, присвячена другій річниці проекту бюджетної прозорості «Є-Data». Під час заходу команда проекту оприлюднила дані про кошти, які було витрачено у 2017 році державними установами.

Про відповідний захід сповіщає сайт Мінфіну.

Повідомляється, що наразі готується запуск порталу в промислову експлуатацію, а це означає обов’язкове повне звітування щодо платежів усіма розпорядниками державних коштів. За невиконання цієї вимоги представники державних установ нестимуть адміністративну відповідальність.

Зверніть увагу

На порталі «Є-дата» розміщено повідомлення — «ЗА НЕОПРИЛЮДНЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПЕРЕДБАЧЕНО АДМІНІСТРАТИВНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ».  Воно відсилає до судової практики щодо порушень вимог Закону України «Про відкритість використання публічних коштів».

Також незабаром відбудеться інтеграція e-Data.gov.ua, ProZorro та Державної казначейської служби. Це зробить керування бюджетними процесами в країні більш зручним. Бухгалтери, які зараз повинні вносити інформацію до різних ресурсів, отримають єдиний сервіс. Інформація про державні фінанси, яка сьогодні розосереджена між кількома ресурсами, невдовзі буде доступна в одному місці, де можна буде відслідкувати весь ланцюжок державних витрат — від проведення тендеру до оплати роботи виконавців.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»