Управління Держпраці у Хмельницькій області розглянуло питання щодо можливості працювати під час відпустки за сумісництвом на тому ж підприємстві.

Так, на думку фахівців Держпраці, під час щорічної відпустки працювати за сумісництвом у того самого роботодавця на умовах строкового трудового договору МОЖНА, якщо відсутні обмеження на сумісництво.

Зокрема, згідно з п.п. 2, 4 Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій, затвердженого спільним наказом Мінпраці, Мін’юсту та Мінфіну від 28.06.1993  р. № 43:

  • обмеження на сумісництво можуть запроваджуватися керівниками державних підприємств, установ й організацій спільно з профспілковими комітетами лише щодо працівників окремих професій та посад, зайнятих на важких роботах і на роботах зі шкідливими або небезпечними умовами праці, додаткова робота яких може призвести до наслідків, що негативно позначаться на стані їхнього здоров’я та безпеці виробництва. Обмеження також поширюються на осіб, які не досягли 18 років, і вагітних жінок;
  • керівники державних підприємств, установ, організацій, їхні заступники, керівники структурних підрозділів державних підприємств, установ, організацій (цехів, відділів, лабораторій тощо) та їхні заступники не мають права працювати за сумісництвом (за винятком наукової, викладацької, медичної та творчої діяльності).
Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»