Тривалість щорічної основної відпустки керівника гуртка дитячого будинку, дошкільного закладу компенсуючого типу для дітей, які потребують корекції фізичного та психічного розвитку, або який працює в дошкільному закладі загального типу, якщо в ньому обслуговують групи, у яких не менш як 50% дітей, що потребують корекції фізичного та психічного розвитку, або якщо в цьому закладі укомплектовано не менш як 50% таких груп, становить 56 к.дн.

Однак тривалість щорічної основної відпустки керівника гуртка, який працює в дошкільному навчальному закладі, який не належить до перелічених вище, має становити не менш ніж 24 к.дн.

Щорічна основна відпустка педагогічним і науково-педагогічним працівникам тривалістю до 56 к.дн. надається на умовах, визначених Порядком надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам, затвердженим постановою КМУ від 14.04.1997 р. № 346 (далі Порядок № 346), і залежить від обійманої посади у відповідному закладі.

Оскільки розділом IV «Вищі навчальні заклади, заклади післядипломної освіти, професійно-технічні навчальні заклади» Порядку № 346 не передбачено посади культорганізатора, то тривалість його щорічної основної відпустки становить не менш ніж 24 к.дн.

До Переліку посад педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ від 14.06.2000 р. № 963, включено посаду культорганізатора дитячих позашкільних закладів, тривалість щорічної основної відпустки якого становить 42 к.дн.

Лист Мінсоцполітики від 14.09.2016 р.
№ 497/13/116-16

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»