Викладено в новій редакції форму Реєстраційної картки розпорядника бюджетних коштів (одержувача бюджетних коштів). Це сталося завдяки наказу Мінфіну від 27.07.2017 р. № 664.

Окрім того, цим же наказом передбачається, що для одержувачів бюджетних коштів, які є суб’єктами господарювання, організаціями, використання печатки відповідно до законодавства не є обов’язковим при формуванні Реєстраційної картки.

Якщо одержувач бюджетних коштів не перебував у мережі три попередні бюджетні періоди та не включений до мережі на поточний бюджетний період, а також не має залишків бюджетних коштів на рахунках і бюджетної заборгованості, орган Казначейства, у якому він зареєстрований, закриває відповідну Реєстраційну картку в Єдиному реєстрі розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів (далі — Єдиний реєстр).

Орган Казначейства може перереєструвати одержувача бюджетних коштів у Єдиному реєстрі на підставі поданих ним документів. При цьому код за Єдиним реєстром не змінюється.

Якщо розпорядник бюджетних коштів (одержувач бюджетних коштів) не включений до мережі протягом 10-ти попередніх бюджетних періодів, орган Казначейства, у якому він зареєстрований, виключає до 01 березня наступного бюджетного періоду інформацію щодо такої установи з бази даних Єдиного реєстру. При цьому код за Єдиним реєстром може бути використаний для реєстрації інших розпорядників бюджетних коштів (одержувачів бюджетних коштів).

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»