Управління Держпраці у Черкаській області надало відповідь на запитання приватного підприємця щодо розміру штрафу за неподання до ДФС повідомлення про прийняття на роботу.

Оскільки подання повідомлення до органів ДФС про прийняття працівника на роботу — одна з умов оформлення на роботу, то передбачена відповідальність за неподання повідомлення до ДФС та її територіальних органів така, як за порушення законодавства про працю.

Наприклад: є наказ про прийняття працівника на роботу, працівник поінформований про права, обов’язки, умови праці, він ознайомлений із правилами внутрішнього трудового розпорядку, йому нараховується, виплачується заробітна плата, сплачуються внески, тобто роботодавець не забезпечив лише повідомлення територіального органу ДФС про прийняття працівника на роботу.

У такому випадку вноситься припис. У разі невиконання вимог припису керівник несе адміністративну відповідальність: складається протокол про адмінправопорушення згідно із ч. 1 або ч. 2 ст. 41 КУпАП, який направляється на розгляд до суду, та протокол за ст. 188-6 КУпАП, який розглядається безпосередньо інспектором. Судом зазвичай виноситься  рішення про штраф у розмірі 510–1700 грн, інспектором — 850–1360 грн.

У разі невиконання вимог припису за неподання повідомлення до ДФС застосовуються санкції як за інші порушення законодавства про працю (абз. 8 ч. 2 ст. 265 КЗпП). Так, суб’єкта господарювання можуть притягти до відповідальності у вигляді фінансових санкцій (штрафу) у розмірі 1 мінімальної зарплати — 3200 грн (із 1 січня 2017 року).

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»