1 січня 2015 року з КЗпПУ виключено ст. 24-1, якою передбачалася реєстрація в службі зайнятості трудового договору, укладеного між підприємцем і найманим працівником. Водночас з’явилася інша вимога: до ч. 3 ст. 24 КЗпПУ внесено зміни, згідно з якими працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом або розпорядженням працедавця, і повідомлення органів ДФС про прийняття працівника на роботу в порядку, визначеному КМУ. Нумерацію укладених трудових договорів підприємець веде самостійно.

Отже, підприємці під час оформлення трудових відносин із працівником продовжують складати трудові договори. Під кожен трудовий договір слід складати розпорядження про прийняття на роботу й повідомляти Податкову перед допуском працівника до роботи. Повідомити Податкову потрібно хоча б на день раніше допуску працівника до роботи.

Раніше, змінивши умови праці (наприклад, перевівши працівника на іншу посаду), підприємці мали повідомляти центр зайнятості шляхом подання додаткової угоди до укладеного трудового договору. Тепер усі зміни підприємцеві достатньо відобразити у своїх внутрішніх документах (розпорядженнях) і нікого повідомляти про це не потрібно, крім самого працівника під підпис. Причому навіть у разі змін умов праці працівників за трудовими договорами, зареєстрованими до 01.01.2015 у центрі зайнятості, цей орган також повідомляти не потрібно.

Трудові книжки працівників, які працюють у ФОП, зберігаються безпосередньо в працівників.

Офіційний веб-сайт
Управління Держпраці в Кіровоградській області

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»