Якщо кандидат для призову на навчальні збори є військовозобов’язаним та затверджений і внесений до списку військовозобов’язаних, призваних для проходження навчальних зборів, то на першому етапі документального оформлення надається наказ про увільнення співробітника від роботи на час проходження навчальних військових зборів на підставі повістки районного (міського) військового комісаріату.

Підтвердженням відсутності військовозобов’язаного й участі його в зборах є військовий квиток, у якому зазначається тривалість зборів та який засвідчується печаткою військової частини, зокрема який він повинен подати в кадрову службу підприємства.

У кадрових документах, а саме в табелі обліку робочого часу, така відсутність співробітника на роботі відмічається як ІН (код 22), тобто інший невідпрацьований час, передбачений законодавством (військові збори).

Відповідне роз’яснення надали фахівці ГУ Держпраці у Львівській області й водночас завважили: форма Табеля обліку використання робочого часу (типова форма № П-5), яка затверджена наказом Держкомстату від 05.12.2008 р. № 489, має рекомендаційний характер і складається з мінімальної кількості показників, необхідних для заповнення форм державних статистичних спостережень. За потреби можна застосовувати й іншу форму табеля, але при цьому обов’язковим є наявність первинного обліку показників щодо використання робочого часу, явок та неявок працівників, які визначено формами державних статистичних спостережень із праці.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»