У працівника відсутнє право на матеріальне забезпечення у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю, яка підтверджується не листком непрацездатності, а іншим документом (у т.ч. і довідкою від лікаря). Також і в підприємства відсутній обов’язок оплачувати працівнику дні тимчасової непрацездатності, яка підтверджується довідкою.

Своєю чергою, наявність листка непрацездатності є обов’язковою передумовою лише у частині виникнення в застрахованої особи права на матеріальне забезпечення внаслідок настання страхового випадку, та не може вважатися єдиним документом, який підтверджує поважність причин (пов’язаних із незадовільним станом здоров’я) відсутності на роботі працівника.

Тобто якщо довідка була видана посадовими особами закладу охорони здоров’я в межах їхньої компетенції та з дотриманням вимог чинного законодавства, а зазначена в довідці інформація є достовірною та свідчить про те, що працівник упродовж зазначеного в довідці періоду справді знаходився на лікуванні в закладах охорони здоров’я чи про те, що його стан здоров’я не дозволяв йому виконувати свою трудову функцію, то в такому випадку відсутність працівника на роботі має вважатися такою, що сталася з поважних причин.

В описаній ситуації (коли відсутній лікарняний, однак є довідка від лікаря) для достовірного обліку робочого часу працівника можна використати умовне позначення «НН» (неоплачувана тимчасова непрацездатність у випадках, передбачених законодавством (у зв’язку з побутовою травмою та ін.), підтверджена довідками лікувальних закладів).

Офіційний веб-сайт
ГУ Держпраці у Львівській області

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»