Метою моніторингу є забезпечення прозорості функціонування земельних відносин в Україні та створення відкритої інформаційної системи, яка відображає стан їх розвитку.

Зазначена система забезпечуватиме органи виконавчої влади та місцевого самоврядування відповідними інформаційно-аналітичними матеріалами щодо розвитку земельних відносин і в результаті стане базою для розробки економічного механізму регулювання земельних відносин як на рівні держави, так і на рівні територіальних громад.

Крім того, рішення Уряду дозволить створити відкрите інформаційне джерело для громадян, юридичних осіб, громадських і міжнародних організацій стосовно стану розвитку земельних відносин, що відповідає реформуванню згідно з міжнародними принципами та кращим міжнародним досвідом.

Моніторинг слугуватиме базою управління у сфері земельних відносин, надасть можливість упередження негативних змін, дозволить здійснити аналіз і прогнозування напрямів реформування. Це сприятиме покращенню земельних відносин як у регіонах, так і загалом в Україні.

Постанова КМУ від 23.08.2017 р. № 639

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»