2013 рік для українських бухгалтерів був насичений реформами та змінами. Багато з них торкнулися й р. ІІІ ПКУ «Податок на прибуток підприємств». На семінарі газети «Інтерактивна бухгалтерія», який відбудеться 27 листопада 2013 року, ви дізнаєтеся, як скористатися діючою законодавчою неврегульованістю в низці ситуацій, отримаєте корисні поради та рекомендації з таких питань:

  • Звичайна ціна в ситуаціях, не пов’язаних із трансфертним ціноутворенням. Як визначати дохід під час продажу зі знижкою, за 1 грн, при безоплатній роздачі, коли трансфертні ціни не працюють? Як визначити звичайну ціну під час продажу основних засобів?
  • Щомісячні авансові внески. Як зарахувати дивідендний авансовий внесок у рахунок щомісячних? Чи зараховувати переплату податку на прибуток у рахунок авансових внесків? Як виправити помилку в розрахунку авансових внесків?
  • Базовий звітний період із податку на прибуток. Для кого рік, а для кого квартал? На облік яких операцій впливає? Під час відображення поворотної фіндопомоги орієнтуватися на квартал чи на рік?
  • Декларація за рік. Кому та коли подавати? За якою формою? Чи розкривати у фінзвітності податкові різниці за 2013 рік? Як реагувати на запити податківців про невідповідність даних Декларації з податку на прибуток і фінзвітності?

Також наш експерт розгляне на семінарі найпоширеніші запитання стосовно обліку: основних засобів і нематактивів; ремонту орендованих основних засобів; безнадійної заборгованості; подорожніх листів легкового та вантажного авто.

На останок наш доповідач розповість про революційні зміни з податку на прибуток, які готують законотворці.

Зареєструватися на семінар можна тут
Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»