У Київській міській державній адміністрації розробили та винесли на розгляд громадськості проект розпорядження, яким буде затверджено нові тарифи на проїзд у міському пасажирському транспорті, що працює у звичайному режимі руху. Повідомляє прес-служба КМДА.

Так, вартість перевезення пасажирів у міському пасажирському транспорті — метрополітені, автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері та міській електричці — планується встановити в розмірі 3 грн за одну поїздку. Разом із тим вартість місячних проїзних квитків не зміниться.

Таким чином, мешканці міста, які регулярно користуються громадським муніципальним транспортом, зможуть заощаджувати кошти, купуючи проїзні квитки терміном на 1 місяць. Варто зазначити, що умови перевезення пільгових категорій киян залишаються незмінними.

Як повідомив заступник голови КМДА Михайло Костюк, наразі проект розпорядження проходить необхідні процедури реєстрації та погодження. Документ набуде чинності з моменту його оприлюднення після підписання.  Це відбудеться не раніше ніж за 2 місяці.
Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»