Мінфін ініціює зміни до Порядку формування Реєстру великих платників податків. Про це свідчить розроблення й оприлюднення на сайті міністерства відповідного проекту наказу.

Пояснюється, що наявний порядок взаємодії контролюючого органу та великого платника податків, а саме — за допомогою поштових повідомлень, потребує витрат бюджетних коштів, а також існує ризик втрати чи зіпсуття поштового відправлення, затримки його вручення великому платнику податків або органу ДФС із вини оператора поштового зв’язку.

Перша проблема, що потребує врегулювання та на вирішення якої спрямовано цей проект акта, — це налагодження взаємодії контролюючого органу та великого платника податків за допомогою засобів електронного зв’язку в електронній формі з використанням електронно-цифрового підпису.

Друга проблема — це зміна податкових (звітних) періодів, а також критеріїв, на підставі яких здійснюється відбір платників податків до Реєстру великих платників податків.

Третя проблема — перейменування Міжрегіонального головного управління ДФС — Центральний офіс з обслуговування великих платників в Офіс великих платників податків ДФС і зміна функцій структурного підрозділу ДФС, за яким закріплено функцію супроводження Реєстру великих платників податків.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»