Працівниця установи уклала контракт на проходження військової служби строком на три роки. Через рік установу було повідомлено, що жінка оформила відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами.

Протягом якого часу установа зобов’язана зберігати місце роботи (посаду) згідно із ч. 3 ст. 119 КЗпП у разі оформлення жінкою відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку, а можливо, і до досягнення дитиною 6-річного віку?

Із цього питання консультує Мінсоцполітики, пояснення якого розмістило Управління Держпраці в Кіровоградській області на своєму сайті.

На час виконання державних або громадських обов’язків, якщо за чинним законодавством України ці обов’язки можуть виконуватися в робочий час, працівникам гарантується збереження місця роботи (посади) і середнього заробітку.

Ця категорія працівників увільняється від виконання обов’язків зі збереженням місця роботи, посади та виплатою середнього заробітку за рахунок роботодавця.

Оскільки військовослужбовцем-жінкою не виконуються обов’язки військової служби, підстав для виплати середнього заробітку не вбачається, але звільненню така категорія працівників не підлягає.

Військовослужбовцям-жінкам, які перебувають у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами, а також військовослужбовцям, які перебувають у відпустці для догляду за хворою дитиною не більш як до досягнення дитиною 6-річного віку, строк контракту про проходження військової служби подовжується за відсутності їхніх клопотань про звільнення з військової служби у зв’язку із закінченням строку контракту до закінчення таких відпусток, а також на строк, потрібний для визначення придатності до проходження військової служби за станом здоров’я й ухвалення рішення щодо укладення нового контракту.

Установа зобов’язана зберігати місце роботи (посади) на строк до закінчення особливого періоду чи до дня фактичного звільнення (ураховуючи особливості продовження строку контракту).

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»