Під час однієї з планових перевірок  Управління Держпраці у Чернігівській області виявлено невиконання роботодавцем зобов’язання щодо своєчасного та в повному обсязі подання територіальному органу Державної служби зайнятості інформації про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку зі змінами в організації виробництва та праці, скороченням чисельності або штату працівників за два місяці до вивільнення одночасно з попередженням працівників про можливе вивільнення за формою № 4-ПН «Звіт про заплановане вивільнення працівників».

Виявлені факти є порушенням ч. 4 ст. 50 Закону України «Про зайнятість населення» від 05.07.2012 р. № 5067-VI, допущеним посадовими особами сільської ради.

За результатами перевірки керівництву сільської ради видано припис на усунення виявленого порушення. Крім того, відповідно до чинних нормативно-правових актів було прийнято на розгляд матеріали справи для застосування фінансової санкції та винесено постанову про накладення відносно роботодавця штрафу на загальну суму 12,8 тис. грн. Сплата штрафу в повному обсязі проведена в добровільному порядку.

За повідомленням із сайта Управління Держпраці

у Чернігівській області

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»