Щомісяця до 20 числа платники податків подають звіт з Єдиного соціального внеску (ЄСВ). Наближається період подання звітності за липень 2017 року. Легко й успішно заповнити і надіслати електронний звіт допоможе новий сервіс REPORТ від компанії ЛІГА:ЗАКОН.

REPORT – це хмарне рішення для формування, подання і зберігання електронної звітності та реєстрації податкових накладних компаній різних галузей і сфер діяльності, а також приватних підприємців на будь-якій системі оподаткування. Мобільність REPORT дає змогу користувачам комфортно й безпечно здавати звітність із будь-якого комп'ютера з доступом до Інтернету у зручний час.

Ознайомитися з покроковою інструкцією щодо заповнення та подання звіту з ЄСВ за допомогою REPORT пропонуємо за посиланням.

Головні переваги сервісу REPORT: безпечне передання даних – захищене з'єднання HTTPS; сервіс не потребує встановлення й оновлень; завжди актуальні форми звітності, що відповідають затвердженому формату контролюючих органів України. Під час підготовки звітів є можливість імпортувати dbf- і xml-формати, змінювати звітний період документа і створювати копії документів попереднього звітного періоду для коригування та подання в новому періоді. Крім того, користувачі REPORT під час заповнення форм можуть скористатися підказками й алгоритмами для роботи від ЛІГА:ЗАКОН.

Зручним у користуванні REPORT робить також функція нагадування про терміни подання звітів.

Для подання звітності з REPORT можна використовувати ключі будь-якого акредитованого центру – до 20 видів ключів.

Спеціально для користувачів REPORT діє виділена лінія професійної інформаційної і технічної підтримки: з вами на зв'язку експерти-консультанти в режимі 24/7 − по телефону й онлайн.

Для того, щоб зробити REPORT максимально комфортним для клієнтів, розробники спільно з бухгалтерами й експертами активно вдосконалюють молодий продукт.

До 31 серпня 2017 р. REPORT надається безоплатно. У цей період діє одна ліцензія для кількох підприємств, що може спростити подання звіту з ЄСВ одразу кільком контрагентам.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»