Якщо нарахування проводяться виходячи із середньої зарплати, а працівник не мав заробітку не з його вини, розрахунки проводяться виходячи з установлених йому в трудовому договорі тарифної ставки, посадового (місячного) окладу. Це передбачає абз. 3  п. 4 Порядку № 100.

Умовами та розмірами оплати праці працівників закладів охорони здоров’я (наказ Мінпраці та МОЗ від 05.10.2005 р. № 308/519) передбачено встановлення підвищених посадових окладів (тарифних ставок) працівникам, наприклад, у зв’язку зі шкідливими та важкими умовами праці (пп. 2.4.5 цього наказу), яке не вимагає проведення атестації робочих місць за умовами праці, й інші підвищення посадових окладів (тарифних ставок) працівників, передбачені згаданим наказом.

Означене підвищення посадових окладів є елементом формування нового посадового окладу (тарифної ставки) з підвищенням, розмір якого встановлюється працівнику в штатному розписі та на який нараховуються інші додаткові виплати: доплати, надбавки тощо.

Тож, при застосуванні положень п. 4 Порядку № 100 у разі обчислення середньої зарплати необхідно застосовувати підвищений посадовий оклад (тарифну ставку) працівника, які встановлені йому в штатному розписі на момент проведення відповідних нарахувань.

На це вказує Мінсоцполітики в листі від 17.05.2017 р. № 1440/0/101-17.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»