Мінсоцполітики висловилося про виплату держслужбовцю, якого переведено з іншого держоргану, грошової допомоги під час надання щорічної основної відпустки, яку оплачено за рахунок перерахованої суми компенсації за невикористану відпустку. Про це йдеться в листі від 07.07.2017 р. № 1819/0/101-17/281.

У разі переведення працівника на роботу на інше підприємство грошову компенсацію за не використані ним дні щорічних відпусток за його бажанням має бути перераховано на рахунок підприємства, на яке перейшов працівник.

Якщо працівник, переведений на роботу на інше підприємство, повністю або частково не використав щорічні основну та додаткові відпустки та не одержав за них грошову компенсацію, то до стажу роботи, що надає право на щорічні основну та додаткові відпустки, зараховується час, за який він не використав ці відпустки за попереднім місцем роботи.

Під час формування фонду оплати праці на відповідний бюджетний рік для кожного працівника передбачається одна допомога для оздоровлення, яка є гарантованою виплатою раз на рік при наданні щорічної відпустки за відповідний робочий рік.

Тобто якщо держслужбовцю надається щорічна основна відпустка, він має право на отримання грошової допомоги.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»