Дохід фізособи-резидента від продажу вживаних речей за посередництвом юридичної особи — комісіонера включається комісіонером до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу такої фізичної особи як інші доходи й обкладається ПДФО та військовим збором на загальних підставах із відповідним відображенням у податковому розрахунку ф. № 1ДФ.

Згідно з Довідником ознак доходів, наведених у додатку до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (ф. 1ДФ), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 р. № 4, інші доходи відображаються в податковому розрахунку за ф. 1ДФ під ознакою доходу «127».

Відомості щодо сум військового збору відображаються в р. II розрахунку за ф. 1ДФ. При цьому в рядку «Військовий збір» р. II податкового розрахунку за ф. 1ДФ проставляються загальні суми виплаченого доходу та утриманого (перерахованого) військового збору (п. 3.11 Порядку № 4).

З таким роз’ясненням із розділу 103.02 можна ознайомитися в системі «ЗІР».

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»