Для здійснення операцій із коштами фондів виконавчій дирекції Фонду соціального страхування, її робочим органам: управлінням виконавчої дирекції Фонду в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі, відділенням виконавчої дирекції Фонду в районах і містах обласного значення, в органах Казначейства відкриваються рахунки згідно з Порядком казначейського обслуговування коштів фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, затвердженим постановою КМУ від 23.08.2016 р. № 523.

Зарахування платежів, що надходять від платників страхових внесків до Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, нарахованих, але не сплачених до 1 січня 2011 року, сум фінансових санкцій, а також сум адміністративних штрафів, накладених відповідно до закону на посадових осіб, проводиться на рахунки фондів, відкриті відповідним відділенням виконавчої дирекції Фонду в органах Казначейства.

На цьому наголошує Державна казначейська служба в листі від 18.07.2017 р. № 16-10/697-11816.

Поява цього роз’яснення, схоже, пов’язана з реорганізацією Фондів соцстрахування та відкриття для новоутворених відділень Фонду соцстраху рахунків в органах Казначейства.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»