НБУ уніс зміни до нормативно-правових актів із питань безготівкових розрахунків в Україні та міжбанківського переказу коштів в Україні в національній валюті. Їх затверджено постановою Правління НБУ від 27.07.2017 р. № 71.

Зокрема, коректив зазнали:

  • Інструкція про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затверджена постановою Правління НБУ від 21.01.2004 р. № 22, у частині прийняття й виконання банками інкасового доручення (розпорядження) на стягнення податкового боргу, оформленого контролюючим органом на підставі рішення керівника контролюючого органу (його заступника чи вповноваженої особи);
  • Інструкція про міжбанківський переказ коштів в Україні в національній валюті, затверджена постановою Правління НБУ від 16.08.2006 р. № 320, у частині внормування нового способу укладання договорів НБУ з клієнтами для здійснення міжбанківського переказу коштів через систему електронних платежів НБУ, а саме укладання з банками та їх філіями Єдиного договору банківського обслуговування та надання інших послуг регулятором.

Зміни запрацювали з 03.08.2017 р.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»