У разі отримання квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН платник ПДВ має право подати на розгляд комісії ДФС, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації, письмові пояснення та/або копії документів, зазначені в пп. «в» пп. 201.16.1 ПКУ, з Повідомленням щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим податковим накладним/розрахункам коригування за встановленою формою (J(F)1312601) (далі — Повідомлення).

Усі поля Повідомлення є обов’язковими до заповнення, а табличну частину Повідомлення необхідно заповнювати відповідно до табличної частини податкової накладної/розрахунку коригування (з відповідними знаками).

Таке повідомлення опубліковано на офіційному веб-сайті ДФС.

Також звертають увагу, що в разі зупинення розрахунку коригування на зменшення податкових зобов’язань Повідомлення подається продавцем — платником ПДВ, що зазначений у розрахунку коригування та податковій накладній, яка коригується.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»