Споживач має право (за наявності розрахункового документа), на свій вибір повернути товар:

  • продавцеві за місцем купівлі товару;
  • створеному власником продавця за місцезнаходженням споживача торговельному підприємству (філії), що здійснює продаж аналогічних придбаним товарів, або підприємству, на яке ці функції покладено на підставі договору;
  • виробникові чи підприємству, що задовольняє ці вимоги за місцезнаходженням споживача. Функції представників підприємств-виробників виконують їх представництва та філії, створені виробниками для цієї мети, або підприємства, які задовольняють зазначені вимоги на підставі договору з виробником.

Суб’єкт господарювання, який здійснює повернення коштів, зобов’язаний провести розрахункову операцію на повну суму видачі коштів під час повернення товару через зареєстрований, опломбований у встановленому порядку та переведений у фіскальний режим роботи РРО з роздрукуванням відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання розрахункової операції. Якщо сума коштів, виданих під час повернення товару чи рекомпенсації раніше оплаченої послуги, перевищує 100 грн, то матеріально відповідальна особа господарської одиниці чи особа, яка безпосередньо здійснює розрахунки, повинна скласти акт про видачу коштів.

Підкатегорія 109.02 системи «ЗІР»

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»