Тимчасово, до 31 грудня 2017 року:

  • у разі втрати й/або пошкодження інформації (у т.ч. інформації, що міститься в базах даних обліку платника податків) унаслідок несанкціонованого втручання в роботу комп’ютерних мереж платника податків і за наявності документів, що підтверджують зазначені події, платник податків протягом 10 к.дн., починаючи із 26.07.2017 р., зобов’язаний письмово повідомити контролюючий орган за місцем обліку в порядку, установленому ПКУ, для подання податкової звітності;
  • платник податків зобов’язаний відновити втрачену та/або пошкоджену інформацію, яку вказано вище;
  • у разі неможливості проведення перевірки платника податків у зв’язку з такою втратою та/або пошкодженням інформації, строки проведення таких перевірок переносяться контролюючим органом до дати відновлення такої інформації, але не пізніше 31 грудня 2017 року.

Це передбачає Закон України «Про внесення змін до підрозділу 10 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо незастосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних внаслідок несанкціонованого втручання в роботу комп’ютерних мереж платників податків» від 13.07.2017 р. № 2143-VIII, який набирає чинності 26.07.2017 р.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»