У разі ненадання платником документації з трансфертного ціноутворення чи додаткової інформації (обґрунтування відповідності умов контрольованої операції принципу «витягнутої руки»), протягом 30 к.дн. із дати, указаної поштовою службою в повідомленні про вручення, із зазначенням причин невручення відповідного запиту, до платника мають бути застосовані штрафні санкції відповідно до п. 120.3 ПКУ.

Зауважимо: неподання документації з трансфертного ціноутворення тягне за собою накладення штрафу (штрафів) у розмірі 3% суми контрольованих операцій, щодо яких не була подана документація, але не більш ніж 200 розмірів прожиткового мінімуму для працездатної особи, установленого законом на 1 січня податкового (звітного) року, за всі контрольовані операції, здійснені у відповідному звітному році.

Запити вважають врученими, якщо вони надіслані за адресою (місцезнаходженням, податковою адресою) платника податків рекомендованим листом із повідомленням про вручення або особисто вручені платнику податків чи його законному або вповноваженому представникові.

Лист ДФС України від 20.07.2017 р.
№ 19084/7/99-99-14-01-02-17

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»