Реєстраційна частина облікової справи платника податків містить лише паперові документи, які надходять до контролюючих органів із питань обліку платника податків згідно зі ст.ст. 64–68 ПКУ, та не містить електронних документів.

Отже, реєстраційна частина облікової справи платника містить лише частину документів, а повні актуальні відомості наявні тільки в електронній базі даних.

Кожна справа має опис, а документи, що містяться в реєстраційній частині, можуть мати персональні дані третіх осіб (засновників, керівників й інших пов’язаних осіб).

Уповноваженій особі платника за її зверненням може бути надано для ознайомлення опис документів, що зберігаються в реєстраційній частині облікової справи такого платника податків.

Платники податків (юридичні особи та самозайняті особи) можуть ознайомитися з інформацією, яка міститься щодо них в інформаційних базах даних контролюючих органів через особисту (приватну) частину Електронного кабінету платника, яка, зокрема, містить інформацію про:

  • облікові дані платника (реєстраційні дані, відомості про керівника, про особу, відповідальну за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку, відомості про об’єкти оподаткування, дані про банківські рахунки, дані податкового обліку і реєстрів);
  • подання звітності (перелік звітів, перегляд квитанції, інформацію про раніше надіслані звіти).

Тому для отримання повних й актуальних даних платників податків ДФС рекомендує користуватись електронним сервісом «Електронний кабінет платника».

Підкатегорія 135.01 системи «ЗІР»

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»